جستجو

نشست صمیمی دکتر مونسان با حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی

نشست صمیمی دکتر مونسان با حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان قم با حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی داماد و نماینده آیت الله العظمی سیستانی دیدار و گفت و گو کرد.

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،  در هفتمین روز از دهه مبارک فجر به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه گردشگری وارد قم شد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ابتدا به دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی داماد و نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی رفت و در نشستی صمیمی با او شرکت کرد.

در این دیدار که بهرام سرمست استاندار قم نیز حضور داشت، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله العظمی سیستانی در باره موضوعات مختلف و حوزه های مرتبط با مأموریت های سه گانه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت و گو کردند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این دیدار به تشریح فعالیت های سازمان متبوع خود پرداخت و بر رونق گردشگری و ایجاد اشتغال از این طریق تأکید کرد.

معاون رئیس جمهوری همچنین در حاشیه این دیدار از موزه امام علی (ع)، ( موزه آثار اهدایی به حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی) دیدار کرد.

در این نشست محمد حسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، ولی تیموری معاون گردشگری، پویا محمودیان معاون صنایع دستی و تعدادی از مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند.


امتیاز به خبر :