جستجو

با حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت سرپرست دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد

با حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت سرپرست دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد
با حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت، محمدحسن اسدی به عنوان سرپرست دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد.

در حکمی که از سوی محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت برای محمدحسن اسدی صادر شده، آمده است:«بنا به پیشنهاد معاون محترم سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس و نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دفتر تسهیلات و تامین منابع منصوب می شوید.

سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای شناسایی جذب منابع مالی، بررسی بازار پول و سرمایه و روش‌های نوین تامین مالی، ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی، فاینانس و صندوق توسعه ملی، بررسی قوانین و مقررات نظام بانکی کشور، ارائه راهکارهای لازم برای بهره‌گیری مناسب از تسهیلات بانکی به منظور فرآیندسازی جهت بهبود کسب و کار در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نظارت بر حسن اجرای ایجاد تاسیسات زیربنایی گردشگری و ... از جمله وظایفی است که انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحبنظران و کارشناسان در راستای اهداف و ماموریت‌های سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»


امتیاز به خبر :