جستجو

با استقبال معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی وزیر گردشگری عمان وارد تهران شد

با استقبال معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی وزیر گردشگری عمان وارد تهران شد
وزیر گردشگری عمان در رأس هیئتی  به‌منظور دیدار با علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشورمان وارد تهران شد.

احمد بن ناصر المحرزی، وزیر گردشگری عمان با هدف تقویت و توسعه روابط گردشگری بین دو کشور  وارد تهران شد و در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قرار گرفت.

وزیر گردشگری عمان در این سفر، علاوه بر دیدار با علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در طول سه روز اقامت خود در ایران از برخی اماکن فرهنگی‌تاریخی و جاذبه‌های گردشگری کشورمان در تهران و استان فارس بازدید می‌کند.

بازدید از موزه جواهرات، بازدید از مراکز تفریحی‌کوهستانی توچال/ دیزین، بازدید از یکی از مراکز درمانی تهران، نشست با فعالان بخش‌های خصوصی و دولتی حوزه گردشگری، در روزهای شنبه و یکشنبه و بازدید از جاذبه‌های فرهنگی‌تاریخی و آثار گردشگری استان فارس در روز دوشنبه 7 اسفند از بخش‌های دیگر برنامه‌های سفر سه‌روزه این هیئت عمانی به ایران است.

دیدار احمد بن ناصر المحرزی وزیر گردشگری عمان با علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ساعت 17 امروز در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.


امتیاز به خبر :