جستجو

رییس سازمان میراث فرهنگی به همدان سفر می کند

دکتر زهرا احمدی پور در سفر به استان همدان علاوه بر حضور در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان و بازدید از آثار تاریخی این استان، با سمن‌های فعال در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان دیدار می‌کند.
علی مالمیر، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان در گفتگو با میراث آریا(chtn) از سفر دکتر احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به این استان خبر داد و گفت: شرکت در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان و تشریح و بررسی عملکرد دستگاههای همدان در این حوزه، اولین برنامه دکتر زهرا احمدی پور در این سفر است.
وی با بیان اینکه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان همچون سایر استانها و به منظور پیگیری و رصد وضعیت پیشرفت فعالیت ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی، شکل گرفته است، تصریح کرد: در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی که روز پنجشنبه 11 آذرماه برگزار می شود، استاندار همدان، مدیران و مسئولان دستگاههای مختلف و همچنین 3 تن از معاونین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور خواهند داشت.
مالمیر اضافه کرد: بازدید از کارگاههای(سنتی و مدرن) صنایع دستی لالجین و فروشگاههای صنایع دستی، نیز برای سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان همدان در نظر گرفته شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه دکتر احمدی پور در این سفر از پایگاه پژوهشی تپه هگمتانه نیز بازدید خواهد کرد، یادآور شد: موزه منطقه ای هگمتانه که در حال حاضر مراحل ساخت آن ادامه دارد در این سفر مورد بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی قرار خواهد گرفت.
وی در پایان اضافه کرد: در پایان این سفر معاون رئیس جمهور با نمایندگانی از سمن‌های فعال در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان دیدار و گفتگو خواهند داشت.
امتیاز به خبر :