Menu

حوزه ریاست

22
معاون رئیس‌جمهوری در راهپیمایی 22 بهمن: ملت سرمایه اجتماعی نظام است/ باید این سرمایه را قدر بدانیم
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کرد. به‌گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، احمدی‌پور درخصوص پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: «مردم با حضور خود به دنیا اعلام می&... ادامه »
19
ایجاد نشاط، سلامتی و امید به‌آینده رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایجاد نشاط و سلامتی و امیدبه‌آینده به‌عنوان رویکرد اصلی دولت در دستور کار است.» زهرا احمدی‌پور امروز 19 بهمن، در همایش فجر امید که با حضور دانش‌آموزان شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه، امامی امین معاون هماهنگی اس... ادامه »
19
آمادگی ایران و اسپانیا برای همکاری‌های مشترک/ پرواز مستقیم به بارسلونا راه‌اندازی می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا تأکید کرد که دولت جمهوری اسلامی ایران معتقد است توسعه گردشگری می‌تواند به تقویت روابط کشورها کمک کند. زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در تهران، با بیان ... ادامه »
30
گردشگری می‌تواند در کنار نفت منبع درآمدی پایدار برای کشور محسوب شود
چکیده: معاون رئیس جمهوری تأکید کرد که معرفی ایران به عنوان مقصد گردشگری در دنیا، اراده دولت تدبیر و امید است. دکتر زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه سفر به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره تلاش‌های دولت یازدهم برای توسعه و رونق صنعت گردشگری گفت: «با توجه به ثمرات برجام و فضای به‌وجود آمده ب... ادامه »
29
معاون رئیس‌جمهوری به استان مرکزی سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه به استان مرکزی سفر می‌کند.  دکتر زهرا احمدی پور در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی به سه شهر اراک، ساوه و خمین سفر خواهد کرد. احمدی پور در سفر به استان مرکزی ضمن شرکت در شورای اداری استان با فعالان صنعت گردشگری، سمن‌ها، مدیران، ر... ادامه »
27
فرصت‌سازى برجام براى توليد ثروت از مسير گردشگرى
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در حوزه گردشگری باید به آن توجه شود روان‌سازی این حوزه است گفت: برای افزایش جذب گردشگری و رسیدن به گردشگری پایدار نیازمند روان‌سازی در این حوزه هستیم. دکتر زهرا احمدی‌پور در نشست با رئیس و اعضای هیأت‌مدیر... ادامه »
27
 معاون رئیس‌جمهوری در مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شرکت کرد
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شرکت کرد. دکتر احمدی‌پور به‌همراه رئیس‌جمهوری و اعضای هیأت دولت در این مراسم که از سوی خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مرقد مطهر امام راحل (ره) برگزار شد، حضور یافت. د... ادامه »
26
احمدی‌پور: بانوان سفیران رسالت فرهنگی ما هستند
چکیده: دکتر زهرا احمدی‌پور در دیدار با زنان کارآفرین گفت: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید با نگاهی تخصصی‌تر در عرصه‌های مرتبط با سازمان، برای بانوان نقش تعریف کنیم تا از این ظرفیت عظیم برای رشد و رونق در عرصه گردشگری، توسعه و ترویج صنایع دستی و حفظ و حراست از میراث فرهنگی بی‌بهره نمانیم. در این نشست که به منظو... ادامه »
23
احمدى پور : برند خوزستان برای نوروز 96 مشخص شود
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأکید کرد که باید با بازخوانی مجدد اسناد و قوانین و شناسایی ظرفیت‌های قانونی موجود، از ظرفیت هاى قانونى نهادهای مختلف در خدمت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استفاده کرد.   دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ... ادامه »
21
سفیر فرانسه در ديدار با رئيس سازمان ميراث فرهنگى مطرح كرد/آیت‌الله هاشمى رفسنجانی بزرگ مردى در صحنه سیاسی 40 سال گذشته جهان بود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري عصر دوشنبه ٢٠ دي با فرانسوا سنمو سفیر فرانسه در تهران ديدار و گفتگو كرد.  احمدي پور در اين ديدار تعامل فرهنگی بین کشورها را عامل ایجاد روابط مبتنی بر احترام و صلح دانست و خاطرنشان كرد: دکتر روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در مسیر دستیابی به این هدف به کشورهای مختلف ا... ادامه »
صفحه 1 از 29اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین