Menu

حوزه ریاست

03
احمدی‌پور در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی: برنامه اجرایی «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام» با برش زمانی و مکانی تهیه شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی، خواستار تهیه برنامه دقیق اجرایی با برش زمانی و مکانی با موضوع «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018» شد.  در این دیدار زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خواستار تدوین برنامه دقی... ادامه »
31
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست با سمن‌های استان فارس: دولت یازدهم با همکاری سمن‌ها هم آواربرداری کرد هم ریل‌گذاری
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، در نشست با سمن‌های استان فارس، ضمن تأکید بر نقش سمن‌ها در آواربرداری دولت، افزود: «در سال 95، صادرات صنایع‌دستی به 237میلیون دلار رسید و فقط در بازارچه‌های نوروزی که سازمان میراث‌فرهنگی ایجاد کرده بود، شاهد فروش 45میلیاردتومانی صنایع‌دستی بودیم.» زهرا احمدی‌پور معاون ر... ادامه »
30
شیراز میزبان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز چهارشنبه 30 فروردین 96، به استان فارس سفر می‌کند. زهرا احمدی‌‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، در سفر دوروزه خود به استان فارس، ضمن زیارت حرم مطهر احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع)، از مجموعه جهانی تخت‌جمشید، مجموعه باستانی نقش‌&... ادامه »
29
بنیان نظام برنامه‌ریزی در دولت قبل فروریخته بود/ ایران دوباره انتخاب خواهد کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران‌کل ستادی و استانی گفت: «مطالعه و بررسی طرح جامع گردشگری ــ مطالعه‌ای که سال 81 در سازمان انجام شد ــ در دستورکار قرار گرفته و چندین بار بازنگری شده است. ما بنا را بر این گذاشتیم که این طرح جامع را امسال بروزرسانی کنیم.» زهرا احمدی... ادامه »
28
مشارکت، شاه‌بیت موفقیت‌ها در برگزاری نوروز متفاوت 96
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشست با معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی، ضمن اشاره به اینکه بخش زیادی از ظرفیت‌هایی که برای تولید و اشتغال می‌توان ایجاد کرد با اهداف سازمان میراث‌فرهنگی مرتبط است، شاه‌بیت موفقیت‌ها را مشارکت عنوان کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث... ادامه »
27
ديدار معاون رئيس‌جمهوری با هنرمند نقاش/ موزه ایران درّودی در آینده نزدیک افتتاح می‌شود
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئيس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با ایران درّودی هنرمند نقاش ديدار و از آثار او بازديد كرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز ٢٧ فروردین با حضور در منزل ایران درّودی هنرمند نقاش با او دیدار و ... ادامه »
23
معاون رئیس‌جمهوری: تبدیل سازمان میراث‌فرهنگی به وزارتخانه نیازمند بررسی‌های کارشناسی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، با اشاره به اینکه این سازمان خود را قائل به پاسخ‌گویی به مجلس می‌داند، تأکید کرد که تغییر ماهیت اداری سازمان میراث‌فرهنگی و تبدیل آن به وزارتخانه نیازمند الزامات خاصی است.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  درخص... ادامه »
16
معاون رئیس‌جمهوری به بوشهر سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری،روز پنجشنبه 17 فروردین 96، برای بازدید از آثار تاریخی و پروژه‌های گردشگری بوشهر به این استان سفر می‌کند زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر دوروزه خود به استان بوشهر از بناها و آثار تاریخی استان بوشهر بازدید می‌کند. معاون رئی... ادامه »
15
عرضه تقویم مشترک فعالیت‌های سال 96/ نوروز امسال با همکاری سمن‌ها مردمی‌تر برگزار شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در دیدار نوروزی با شرکت‌های خصوصی وابسته، از عرضه تقویم مشترک فعالیت‌های 96 ظرف یکی دو هفته آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: «با همکاری سمن‌ها، نوروز امسال متفاوت و مردمی‌تر از هر سال برگزار شد.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنا... ادامه »
09
معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد: اهتمام جدی سازمان میراث‌فرهنگی بر صیانت از آثار و یادمان‌های دفاع‌مقدس
چکیده:  معاون رئیس‌جمهوری با حضور در باغ‌موزه دفاع‌مقدس از این مجموعه فرهنگی و تاریخی بازدید به‌عمل آورد و بر اهتمام جدی سازمان میراث‌فرهنگی بر صیانت از آثار و یادمان‌های دفاع‌مقدس تأکید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در باغ&zwn... ادامه »
صفحه 1 از 31اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین