Menu

حوزه ریاست

23
علی‌اصغر مونسان، به‌عنوان «معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری» منصوب شد
چکیده: رئیس‌جمهوری در حکمی مهندس علی‌اصغر مونسان را به‌عنوان «معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری» منصوب کرد. متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به‌شرح زیر است: «بسم‌الله الرحمن الرحیم جناب آقای مهندس علی‌اصغر مونسان به‌استناد اصل ... ادامه »
22
قرارداد پرداخت تسهیلات تلفیقی به هنرمندان صنایع‌دستی امضا شد
چکیده: قرارداد پرداخت تسهیلات تلفیقی به هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی بین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید امضا شد.  قرارداد پرداخت تسهیلات تلفیقی به هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی به امضای زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و اص... ادامه »
18
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست صمیمی با خبرنگاران: حضور خبرنگاران بزرگ‌ترین سرمایه‌ برای سازمان میراث‌فرهنگی است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگیدر نشستی با خبرنگاران خطاب به آن‌ها گفت: «حضور شما بزرگ‌ترین سرمایه‌ای است که سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری باید از آن بهره ببرد.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نشست که به&z... ادامه »
02
ایجاد 140هزار شغل پایدار در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی در سال جاری
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، در حاشیه بازدید از عمارت خسروآباد سنندج، در جمع خبرنگاران تأکید کرد که می‌توان در سال 96 با تمرکز بر روستاها نزدیک به 140هزار شغل در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در سفرش به استان ... ادامه »
13
احمدی‌پور: جهت‌گیری توزیع اعتبارات سازمان میراث‌فرهنگی مبتنی بر تولید و اشتغال است
چکیده: چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم در سال «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال» با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، استاندار قم، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی و تعدادی از مسئولان این استان برگزار شد زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان ... ادامه »
13
ثبت میراث‌های مشترک تعهدی مضاعف در صیانت از آن‌ها ایجاد می‌کند
چکیده: وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان، در سفرش به ایران  با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگردی، در این دیدار که با حضور مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری کشورمان برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به وزیر ف... ادامه »
02
معاون رئیس‌جمهوری در راهپیمایی روز قدس: قدس یک تفکر است/ ملت ایران از یک میراث بشری دفاع می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «قدس یک مکان نیست بلکه یک تفکر است که حاصل تجربه زیست بشر در کره زمین و تجربه پیامبرانی است که در سرزمین قدس آمده‌اند و انسان‌ها را به زندگی و آینده‌ای بهتر فراخوانده‌اند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هم‌... ادامه »
30
تهران باید یک شهر تاریخی بماند/ انتظار داریم بتوانیم فضایی جدید را برای شهر تهران خلق کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد که باید بتوانیم دوباره حس هویت را در شهر تهران پیدا کنیم.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در نشستی با اعضای پنجمین دوره شورای شهر تهران ضمن تبریک به آن‌ها گفت: «این ن... ادامه »
22
دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شد
چکیده: در نامه‌ای ازسوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در این سازمان منصوب شد.  در نامه زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ضمن معرفی محمدرضا روشناسان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی... ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد «تبریز 2018» دهم دی رسما افتتاح می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارسال نامه به دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، برای تأمین اعتبارات رویداد «تبریز 2018» خبر داد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین جلسه ستاد ملی «تبریز 2018&raqu... ادامه »
صفحه 1 از 33ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها