Menu

حوزه ریاست

02
معاون رئیس‌جمهوری در راهپیمایی روز قدس: قدس یک تفکر است/ ملت ایران از یک میراث بشری دفاع می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «قدس یک مکان نیست بلکه یک تفکر است که حاصل تجربه زیست بشر در کره زمین و تجربه پیامبرانی است که در سرزمین قدس آمده‌اند و انسان‌ها را به زندگی و آینده‌ای بهتر فراخوانده‌اند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هم‌... ادامه »
30
تهران باید یک شهر تاریخی بماند/ انتظار داریم بتوانیم فضایی جدید را برای شهر تهران خلق کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در نشستی با اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد که باید بتوانیم دوباره حس هویت را در شهر تهران پیدا کنیم.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در نشستی با اعضای پنجمین دوره شورای شهر تهران ضمن تبریک به آن‌ها گفت: «این ن... ادامه »
22
دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم منصوب شد
چکیده: در نامه‌ای ازسوی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در این سازمان منصوب شد.  در نامه زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ضمن معرفی محمدرضا روشناسان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی... ادامه »
20
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد «تبریز 2018» دهم دی رسما افتتاح می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارسال نامه به دکتر حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، برای تأمین اعتبارات رویداد «تبریز 2018» خبر داد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دومین جلسه ستاد ملی «تبریز 2018&raqu... ادامه »
09
در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با سه‌ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد لزوم توسعه کیوسک‌های صنایع‌دستی
چکیده: نمایندگان ایرانیان زردشتی، مردم دزفول، و مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با معاون رئیس‌جمهوری دیدار کردند.  اسفندیار اختیاری نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس، در دیدارش با زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اشاره به بحث ثبت‌جهانی جشن‌ها... ادامه »
08
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی خبر داد تأکید رئیس‌جمهوری بر تحقق مطالبات از حوزه گردشگری
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، با تشریح اولویت‌ها و برنامه‌های مهم سال ۹۶ در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ازجمله ایجاد اشتغال و راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای صنایع‌دستی، به جزئیات دستور رئیس‌جمهوری به وزارتخانه‌ها پس از انتخابات پرداخت. ، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس... ادامه »
07
حمایت از کارگاه‌های تولیدی صنایع‌دستی و افزایش ظرفیت هتل‌ها از تکالیف اولویت‌دار امسال است
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای اجرای تکالیف و پروژه‌های اولویت‌داری که از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ مصوب شده است، منتظر نتیجه استعلام از استان ها و تعیین بُرش زمانی و مکانی پروژه‌ها است.    دو هفته پیش ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، دو تکلیف با عنوان «تدوین بسته حمایت از کا... ادامه »
01
معاون رئیس‌جمهوری: جریان آزاد اطلاعات، برای سازمان میراث‌فرهنگی یک فرصت است
چکیده: کاریزماتیک یا قلدر؟! در ابتدای انتصاب دهمین رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این ذهنیت حاکم بود که این حوزه به مردی توانمند و کاریزماتیک یا شاید هم قلدر با نفوذی بالا نیاز دارد تا مأموریت این سازمان را که به عقیده رؤسای پیشین آن، مخروبه‌ای بازمانده از دولت قبل بود، به سرانجام برساند. ، برای این تفکر دو استدلال وجود د... ادامه »
31
قدردانی معاون رئیس‌جمهوری از مردم/ دوباره برای آینده کشور آمدید
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری  در پیامی تصویری از مردم ایران بابت حضور گسترده‌شان در انتخابات 29 اردیبهشت و خلق حماسه‌ای بزرگ و اعتمادشان به خدمت‌گزاران خود قدردانی کرد. پیام زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به این شرح است: «مردم خوب ایران، هم‌وطن... ادامه »
30
معاون رئیس‌جمهوری، بعد از شرکت در انتخابات: مردم از فردا با همراهی و همدلی برای ساختن ایران در کنار هم تلاش می‌کنند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 را نشان‌دهنده عزم جدی ملت ایران برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این دوره از انتخابات با مشارکت بالا عنوان کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز جمعه 29 اردیبهشت&... ادامه »
صفحه 1 از 32اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین