Menu

حوزه ریاست

01
معاون رئیس‌جمهوری: جریان آزاد اطلاعات، برای سازمان میراث‌فرهنگی یک فرصت است
چکیده: کاریزماتیک یا قلدر؟! در ابتدای انتصاب دهمین رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری این ذهنیت حاکم بود که این حوزه به مردی توانمند و کاریزماتیک یا شاید هم قلدر با نفوذی بالا نیاز دارد تا مأموریت این سازمان را که به عقیده رؤسای پیشین آن، مخروبه‌ای بازمانده از دولت قبل بود، به سرانجام برساند. ، برای این تفکر دو استدلال وجود د... ادامه »
31
قدردانی معاون رئیس‌جمهوری از مردم/ دوباره برای آینده کشور آمدید
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری  در پیامی تصویری از مردم ایران بابت حضور گسترده‌شان در انتخابات 29 اردیبهشت و خلق حماسه‌ای بزرگ و اعتمادشان به خدمت‌گزاران خود قدردانی کرد. پیام زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، به این شرح است: «مردم خوب ایران، هم‌وطن... ادامه »
30
معاون رئیس‌جمهوری، بعد از شرکت در انتخابات: مردم از فردا با همراهی و همدلی برای ساختن ایران در کنار هم تلاش می‌کنند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 را نشان‌دهنده عزم جدی ملت ایران برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این دوره از انتخابات با مشارکت بالا عنوان کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز جمعه 29 اردیبهشت&... ادامه »
26
معاون رئیس‌جمهوری: راه ثبات و امنیت کشور، از صندوق‌های رای می‌گذرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «یکی از مهمترین اقداماتی که همیشه در ایران توانسته تعجب جهان را برانگیزد، مشارکت مردم ایران در انتخابات، یعنی وجه مشارکت مردمی در تعیین سرنوشت خود است.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از این خبرگزا... ادامه »
25
با حکم معاون رئیس‌جمهوری روشناسان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی شد
چکیده: محمدرضا روشناسان با حکم معاون رئیس‌جمهوری، به مدیرکلی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات منصوب شد.  در متن حکم زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به روشناسان آمده است: «نظر به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌ع... ادامه »
24
بررسی زمینه‌های همکاری سازمان میراث‌فرهنگی با موسسه ایران و خبرگزاری ایرنا
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در بازدید معاون رئیس‌جمهوری از موسسه ایران و خبرگزاری ایرنا، زمینه‌های همکاری سازمان میراث‌فرهنگی با این موسسه‌های رسانه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.»  پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رس... ادامه »
15
پیام تسلیت احمدى‌پور در پى حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پیامی ضایعه درگذشت جمعی از کارگران سخت‌کوش و فداکارمان را در حادثه تأسف‌بار معدن زمستان یورت آزادشهر در استان گلستان به بازماندگان و ملت ایران تسلیت گفت. متن پیام معاون رئیس‌جمهوری از این قرار است: «انا لله و ... ادامه »
13
افزایش همکاری‌های ایران و کلمبیا در بخش گردشگری و صنایع‌دستی
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با سفیر آکرودیته کلمبیا بر توسعه روابط دو کشور ایران و کلمبیا در حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید شد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با آلفردو... ادامه »
03
احمدی‌پور در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی: برنامه اجرایی «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام» با برش زمانی و مکانی تهیه شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری، در دیدار با مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی، خواستار تهیه برنامه دقیق اجرایی با برش زمانی و مکانی با موضوع «تبریز، پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018» شد.  در این دیدار زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خواستار تدوین برنامه دقی... ادامه »
31
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نشست با سمن‌های استان فارس: دولت یازدهم با همکاری سمن‌ها هم آواربرداری کرد هم ریل‌گذاری
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، در نشست با سمن‌های استان فارس، ضمن تأکید بر نقش سمن‌ها در آواربرداری دولت، افزود: «در سال 95، صادرات صنایع‌دستی به 237میلیون دلار رسید و فقط در بازارچه‌های نوروزی که سازمان میراث‌فرهنگی ایجاد کرده بود، شاهد فروش 45میلیاردتومانی صنایع‌دستی بودیم.» زهرا احمدی‌پور معاون ر... ادامه »
صفحه 1 از 32اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین