Menu

حوزه ریاست

28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‎‌دستی و گردشگری به استان فارس سفر می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دوشنبه 28 اسفند به استان فارس سفر می‌کند. به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر دوروزه خود به استان فارس، امروز و فردا آمادگی این استان برای میزبانی از مسافران نوروزی را از ن... ادامه »
26
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌های البرز و قزوین بازدید می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به دو استان البرز و قزوین، اقدامات ستاد اجرایی خدمات سفر این دو استان را بررسی می‌کند و از پایگاه‌های امداد و نجات بازدید خواهد کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گرشگری، یکشنبه 27 اسفند با همراهی استانداران ال... ادامه »
25
در آستانه نوروز 97 رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به گیلان سفر می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری روز جمعه 25 اسفند 96 به استان گیلان سفر می‌کند. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز در اولین روز از سفر دو روزه‌اش به استان گیلان، در بدو ورود به این استان از نمایشگاه صنایع‌دستی و مرکز اطلاع‌رسانی... ادامه »
21
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در مراسم تجلیل از برگزیدگان شهید رجایی و بزرگداشت روز زن و مقام مادر:بانوان در انجام کارها دقت‌نظر بیشتری دارند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «باید تلاش کنیم سازمان میراث‌فرهنگی در ابعاد اقتصادی جامعه ایفای نقش کند، بخش مهمی به نام گردشگری بر عهده این سازمان گذاشته شده است بنابراین باید تلاش کنیم تا گردشگری کشور رشد کند و رونق بگیرد.»  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث&zwn... ادامه »
19
 گفت‌و‌گوی روزنامه ایران با علی‌اصغر مونسان درباره مهم‌ترین چالش‌ها، رویداد‌ها و برنامه‌های سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
چکیده: علی‌اصغر مونسان چهارمین مدیری است که در دولت روحانی روی صندلی عمارت آزادی می‌نشیند. سازمانی که سه حوزه مهم را در دستور کار خود دارد. او مرداد ماه گذشته از منطقه آزاد کیش به‌سازمان میراث‌فرهنگی آمد. حوزه‌ای که چالش‌های فراوان اما مزیت اقتصادی بالایی دارد. او معتقد است شناسایی بازارهای هدف، انجام طرح‌های مطالعاتی... ادامه »
13
 بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از خبرگزاری تسنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی مجید قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم از بخش‌های مختلف این مجموعه و تحریریه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، بین‌... ادامه »
21
معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: 22 بهمن نماد وحدت و اتحاد ملی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، 22 بهمن را نماد وحدت و اتحاد ملی دانست و گفت: «ملت بزرگ ایران با حضور خود در این راهپیمایی حماسه دیگری را در تاریخ افتخارات این مرز و بوم خلق خواهند کرد.» علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گر... ادامه »
19
مونسان در نشست رسانه‌ای خبر داد ثبت ملی و تعیین حریم بیش از 500 اثر در صد روز نخست دولت دوازدهم/ جهش اقتصادی روستاها در سال 97
چکیده: نشست خبری رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در سالن فجر این سازمان برگزار شد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نشست که با حضور احمد دانیالی معاون توسعه و مدیریت سازمان،  محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی، محمد محب&zwnj... ادامه »
24
معاون رئيس‌جمهوری خبر داد ارسال محموله اقلام دارویی و پزشکی سازمان ميراث‌فرهنگی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  کشور از ارسال محموله اقلام مورد نیاز آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور از سوی اين سازمان به استان کرمانشاه خبر داد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران و خانواده‌های داغدار زل... ادامه »
06
مونسان: ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان سازمان میراث‌فرهنگی مهم‌ترین مأموریت معاون جدید توسعه مدیریت است
چکیده: مونسان رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان این سازمان یکی از مأموریت‌های مهم معاونت توسعه و مدیریت است که باید به آن توجه شود.» رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ارتقای حقوق و وضعیت رفاهی کارکنان این سازمان یکی از مأموریت‌های مهم... ادامه »
صفحه 1 از 36ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها