Menu

حوزه ریاست

03
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد شهرستان بروجرد شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سوم فروردین با استقبال رسمی استاندار لرستان وارد شهرستان بروجرد شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌منظور بازدید از پروژه‌های گردشگری، چند منطقه تاریخی و کارگاه صنایع‌دستی در شه... ادامه »
29
پیام نوروزی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی/ آیین‌های مشترک و امید‌آفرین، ضامن صلح و دعوت به گفت‌وگو میان جهانیان از‌هم‌جداافتاده
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در آستانه نوروز، طی پیامی، پیشاپیش فرارسیدن نوروز را به هم‌وطنان تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: «ما ایرانیان به‌همراه مردمانی از سراسر جهان، هر سال در پایان زمستان و در استقبال از نخستین طلیعه‌های خورشید بهاری،... ادامه »
19
ایجاد فروشگاه صنایع‌دستی ایرانی در آلمان/ راه‌اندازی دوره‌های تخصصی و فرصت‌های مطالعاتی کوتاه‌مدت میان ایران و آلمان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ، در ادامه سفرش به آلمان، با حضور در ضیافت شام سفیر ایران در محل سفارت ایران در آلمان، با نمایندگان و رئیس انجمن دوستی ایران و آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.  در این دیدار که به‌میزبانی علی ماجدی سفیر ایران در آلمان برگزار شد، به‌غیر از زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌... ادامه »
17
زهرا احمدی‌پور وارد آلمان شد
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با استقبال رسمی علی ماجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان وارد برلین شد. رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای شرکت در هفتمین نشست وزیران گردشگری «راه ابریشم» به آلمان سفر کرده است. او در سفرش به آل... ادامه »
09
احمدی‌پور موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی ساوه را افتتاح کرد/ همه شهرستان‌ها صاحب بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی می‌شوند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز دوشنبه 9 اسفند، در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی، موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی ساوه را افتتاح کرد. مدیر این موزه در این مراسم اعلام کرد: «موزه مسجدجامع ساوه که در قالب 20 ویترین، آثاری از دوره‌های سلجوقی و ایلخانی و... را در خود جای داده، به&... ادامه »
22
معاون رئیس‌جمهوری در راهپیمایی 22 بهمن: ملت سرمایه اجتماعی نظام است/ باید این سرمایه را قدر بدانیم
چکیده: زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کرد. به‌گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، احمدی‌پور درخصوص پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: «مردم با حضور خود به دنیا اعلام می&... ادامه »
19
ایجاد نشاط، سلامتی و امید به‌آینده رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایجاد نشاط و سلامتی و امیدبه‌آینده به‌عنوان رویکرد اصلی دولت در دستور کار است.» زهرا احمدی‌پور امروز 19 بهمن، در همایش فجر امید که با حضور دانش‌آموزان شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری فرماندار فیروزکوه، امامی امین معاون هماهنگی اس... ادامه »
19
آمادگی ایران و اسپانیا برای همکاری‌های مشترک/ پرواز مستقیم به بارسلونا راه‌اندازی می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا تأکید کرد که دولت جمهوری اسلامی ایران معتقد است توسعه گردشگری می‌تواند به تقویت روابط کشورها کمک کند. زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا در تهران، با بیان ... ادامه »
30
گردشگری می‌تواند در کنار نفت منبع درآمدی پایدار برای کشور محسوب شود
چکیده: معاون رئیس جمهوری تأکید کرد که معرفی ایران به عنوان مقصد گردشگری در دنیا، اراده دولت تدبیر و امید است. دکتر زهرا احمدی‌پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه سفر به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره تلاش‌های دولت یازدهم برای توسعه و رونق صنعت گردشگری گفت: «با توجه به ثمرات برجام و فضای به‌وجود آمده ب... ادامه »
29
معاون رئیس‌جمهوری به استان مرکزی سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه به استان مرکزی سفر می‌کند.  دکتر زهرا احمدی پور در سفر یک‌روزه خود به استان مرکزی به سه شهر اراک، ساوه و خمین سفر خواهد کرد. احمدی پور در سفر به استان مرکزی ضمن شرکت در شورای اداری استان با فعالان صنعت گردشگری، سمن‌ها، مدیران، ر... ادامه »
صفحه 1 از 30اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین