Menu

سرمایه گذاری

31
اين چهره به صدقلم بيارا
چکیده: ايران كشوری تاريخی است. به هر نقطه‌ای از اين كشور كه سر بزنيد با يك اثر يا بنای تاريخی شاخص مواجه می‌شويد كه از قضا همين بناها و اشيای به ميراث رسيده از گذشتگان‌مان از ستون‌های جذب گردشگر داخلی و خارجی در هر منطقه‌ای هستند.  وقتی در‌های كشور به روی گردشگران خارجی گشوده میشود، زمانی كه تنوع مقاصد سفر برای مردم كشو... ادامه »
29
زهرا احمدی‌پور* اعضای جدید شورا و قطار از ریل خارج‌شده تهران
چکیده: شهر تهران را به چه می‌شناسیم؟ به تونل توحید، برج میلاد، آپارتمان‌های فرشته و ولنجک یا به باغ ملی، خیابان سی ‌تیر، کوچه‌باغ‌های شمیران و خانه امام‌جمعه؟  تصویری که نسل جدید ساکنان شهر با شنیدن نام تهران به ذهن‌شان متبادر می‌شود چیست؟ الگوی توسعه شهری در تهران بر کدام مزیت بنا شده است؟ شهر تهران به ساکن... ادامه »
29
همایون شجریان: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی نگاه حمایتی به میراث معنوی دارد
چکیده: همایون شجریان گفت: «رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز نگاه حمایتی به میراث معنوی دارد و آنچه را در توان دارد برای کمک به این امر مهم انجام می‌دهد.» عوامل اجرایی و تهیه‌کنندگان پروژه «سی» در نشست خبری این پروژه که در هتل اسپیناس برگزار شد، به سوالات خبرنگاران رسانه‌های مختلف... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری: باید سهم مشخصی از بازار گردشگری روسیه داشته باشیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «آسیب‌شناسی موارد مرتبط با بازار گردشگری روسیه از اقدامات مهمی است که باید در دستورکار قرار بگیرد؛ روسیه یک حوزه مهم برای گردشگری ماست و باید سهم مشخصی از این بازار وسیع داشته باشیم.»  نشست فعالان بازار گردشگری روسیه با حضور زهرا احمدی&zw... ادامه »
26
موزه‌ها فقط ۶ روز در سال تعطیل هستند
چکیده: تعطیلات موزه‌ها و بناهای تاریخی زیرنظر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در طول سال فقط شش روز است، در حالی که روزهای تعطیل تا سال گذشته ۱۵ روز بوده که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی اداره‌کل موزه‌ها به شش روز تقلیل پیدا کرده است. به‌دنبال انتشار اظهارنظرهای جبار کوچکی‌نژاد، رئیس فراکسیون ... ادامه »
23
۹ وظیفه سازمان میراث‌فرهنگی برای توسعه کمی و کیفی صنایع‌دستی کشور
چکیده: نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی ۹ وظیفه سازمان میراث‌فرهنگی را برای توسعه کمی و کیفی صنایع‌دستی کشور تعیین کردند.  امروز نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی در جلسه علنی امروز و در ادامه بررسی طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع‌دستی، با تصویب ماده سه این طرح وظایف سازمان میراث‌فرهنگی را برای برنامه‌ریز... ادامه »
22
پیشنهاد تبدیل شهر همدان به پایتخت گردشگری آسیا
چکیده: نماینده سازمان میراث‌فرهنگی، در نشست کارشناسان‌ارشد و مقامات عالی‌رتبه گردشگری حاضر در دومین اجلاس وزیران گردشگری کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوهای آسیایی (ACD)، پیشنهاد کرد که شهر همدان به‌عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شود.  سیدمحمدکاظم خلدی‌نسب مشاور معاونت گردشگری به‌عنوان نماینده سازمان میراث&zw... ادامه »
16
سومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی قم به ریاست معاون رئیس‌جمهوری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری با سفر به قم در سومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این استان شرکت کرد.  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که با حضور سیدمهدی صادقی استاندار قم، سعید شیرکوند معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث... ادامه »
10
فاز دوم طرح تولید و اشتغال در 76 روستا آغاز شد
چکیده: مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «فاز دوم طرح تولید و اشتغال در 76 روستا با تصویب و ابلاغ پروژه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مدیران کل استان‌ها آغاز شد.» جلسه تصویب و ابلاغ پروژه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در قالب طرح تولید ... ادامه »
08
کتاب موزه دکتر احمد نادعلیان منتشر شد
چکیده: پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری کتاب «موزه دکتر احمد نادعلیان» درباره فعالیت‌های او در جزیره هرمز را منتشر کرد. در کتاب «موزه دکتر احمد نادعلیان»، فعالیت‌های نادعلیان در جزیره هرمز به‌صورت تصویری و نوشتاری به دو زبان انگلیسی و فارسی تشریح شده است. در این کتاب توضیح داده شده که فعال... ادامه »
صفحه 1 از 17اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین