Menu

سرمایه گذاری

25
یادداشت رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در دفتر یادبود نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین»
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دفتر یادبود نمایشگاه «ارمنستان، ایران خاطره یک سرزمین» را که روز سه‌شنبه 25 مهر افتتاح شد امضا کرد.  متن یادداشت علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این دفتر به‌شرح زیر است: «به‌نام... ادامه »
22
در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عنوان شد تقدیر از عملکرد علی‌اصغر مونسان در دوره مدیریت در منطقه آزاد کیش
چکیده: مراسم تکریم و معارفه علی‌اصغر مونسان و محمد‌ابراهیم انصاری لاری، مدیران عامل پیشین و جدید سازمان منطقه آزاد کیش با حضور  مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد.    در این مراسم  علاوه بر مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، علی‌اصغر مون... ادامه »
21
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه تاریخی سعدیه
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه تاریخی سعدیه در استان فارس بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در آخرین روز سفر خود به استان فارس از این مجموعه تاریخی در شیراز بازدید کرد. آرامگاه سعدی معروف به سعدیه محل زندگی و دفن سعدی، شاعر برجست... ادامه »
19
 در مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی مونسان: مسیر را هموار کنیم تا در این روز دوستداران ادبیات پارسی در آرامگاه حافظ گردهم بیایند
چکیده: مراسم بزرگداشت یادروز لسان‌الغیب حافظ شیرازی با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد. مراسم بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی  با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سیدعباس صالحی وزیر فرهن... ادامه »
19
مونسان مراتب ثبت 9 میراث ناملموس را به استاندار بوشهر ابلاغ کرد/ از گُرده بخشو تا قُتُل‌بازی
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در نامه‌ای به استاندار بوشهر مراتب ثبت 9 میراث ناملموس را ابلاغ کرد.  در نامه علی‌‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، خطاب به مصطفی سالاری استاندار بوشهر آمده است: «در اجرای ماده ”1“ از قانون تشکیل سازمان میراث‌فر... ادامه »
19
در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سفیر ترکیه مطرح شد راه‌اندازی مجدد گردشگری ریلی ایران و ترکیه/ خوی و قونیه خواهرخوانده شوند
چکیده: در دیدار رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با سفیر ترکیه در ایران محورهای توسعه گردشگری بین دو کشور مورد بحث قرار گرفت. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با رضا هاکان سفیر ترکیه در ایران ضمن خوشامدگویی به او و همراهانش گفت: «روابط ایران و ترکیه ریشه تاریخی دارد و همی... ادامه »
16
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی اعلام کرد که ایرانیان مقیم خارج در صورت ترغیب و جذب گردشگران برای سفر به ایران، مشوق‌هایی دریافت می‌کنند.  محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  درباره طرح «توراپراتورهای مجازی» که در جریان آن قرار است از ایرانی‌های مقیم خ... ادامه »
14
تأکید مونسان بر تسهیل در فروش آثار تولیدی مرکز هنرهای سنتی کاشان
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بازدید از مرکز هنرهای سنتی و صنایع‌دستی کاشان، بر تسهیل در فروش آثار تولیدی این مرکز تأکید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مرکز هنرهای سنتی و صنایع‌دستی کاشان واقع در خیابان... ادامه »
13
با استقبال مسئولان محلی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی وارد کاشان شد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با استقبال رسمی حمیدرضا مومنیان فرماندار ویژه کاشان و معاون استاندار اصفهان و فریدون اللهیاری مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان وارد کاشان شد. علی‌اصغر مونسان را در این سفر محمد محب‌خدایی معاون گردشگری کشور همراهی می‌کند.  فریدون الله&... ادامه »
12
رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران: یونسکو آماده اعزام متخصصان بین‌المللی به یزد است
چکیده: رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران با اشاره به ضرورت جذب مشارکت بخش خصوصی در راستای اجرای پلان مدیریت جهان‌شهر یزد، گفت: «یونسکو آماده اعزام متخصصان بین‌المللی برای مشاوره در اجرای پلان مدیریت شهری به یزد است.»  استرکیش لاروش رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران درحاشیه سفر خود به استان یزد در جمع خبرنگاران، با... ادامه »
صفحه 1 از 22ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها