Menu

سرمایه گذاری

03
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از خانه تاریخی آیت‌الله بروجردی
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در ادامه سفر یک‌روزه خود به بروجرد از خانه تاریخی آیت‌الله بروجردی در محله صفای این شهر بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سوم فروردین 1396، با همراهی هوشنگ بازوند استاندار لرستان و سایر مسئولان استانی، از خانه تاریخی ... ادامه »
28
زهرا احمدی‌پور از بوستان شاپوری و آب‌گیری دریاچه مصنوعی بازدید کرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری  از بوستان شاپوری بازدید کرد و با حضور او، دریاچه مصنوعی این مجموعه برای اولین بار آبگیری شد زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  در دومین روز سفر خود به استان لرستان و شهر خرم‌آباد، از بوستان شاپوری بازدید کرد. هوشنگ بازوند استاندار لرستان، ا... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری وارد استان لرستان شد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، دقایقی پیش، وارد استان لرستان شد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، روز جمعه 27 اسفند، با استقبال رسمی هوشنگ بازوند استاندار لرستان، محمد محمدی‌نژاد فرماندار ازنا و غلامرضا سلیمانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع... ادامه »
27
صنعت گردشگری معیار تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور/ توجه به گردشگری پاک و حلال دستاوردهای ارزشمندی به‌همراه دارد
چکیده: معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث‌فرهنگی،  در این مراسم که با حضور استاندار و مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی برگزار شد، عنوان کرد: «صنعت گردشگری می‌تواند یکی از معیارهای اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.» سعید شیرکوند معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ری... ادامه »
25
فاز دوم هتل‌آپارتمان کوروش کرمانشاه افتتاح شد
چکیده: فاز دوم هتل‌آپارتمان کوروش کرمانشاه با ظرفیت 50 تخت  با حضور استاندار به‌بهره‌برداری رسید. جلیل بالایی مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان، در حاشیه مراسم افتتاح این هتل‌آپارتمان، در جمع خبرنگاران گفت: «پیش از این، ظرفیت هتل‌آپارتمان کوروش 50 تخت بود که با انجام این طرح توسعه و در قالب فاز دوم، 50... ادامه »
25
تدوین برنامه‌های مشترک در سال 96 برای سه معاونت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری در دیدار با مدیران‌کل سه معاونت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تقویم مشترک برای برنامه‌های سه حوزه سازمان تعریف می‌شود تا در سال 1396 بیش‌ازپیش به‌سمت وحدت رویه حرکت کنیم.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنای... ادامه »
23
نخستین جشنواره «سمن‌ها، سین هشتم نوروز» برگزار می‌شود
چکیده: مدیرکل دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برگزاری نخستین جشنواره «سمن‌ها، سین هشتم نوروز» خبر داد. حسین الله‌بداشتی مدیرکل دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،با اعلام این خبر گفت: «هم‌... ادامه »
21
دومین ایرباس به ناوگان تدبیروامید پیوست
چکیده: دومین هواپیمای ایرباس خریداری‌شده که از مدل 330 سری 200 است و ساعت سه بامداد روز شنبه به‌وقت محلی فرودگاه تولوز فرانسه را به‌مقصد ایران ترک کرده بود، با شماره پرواز همای 700، ساعت 8 و 57 دقیقه صبح شنبه 21 اسفند در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست. برگ زرین دیگری از دستاوردهای اجرایی شدن برنامه ج... ادامه »
18
وظیفه خطیر صندوق احیا در توسعه زیرساخت‌های گردشگری متناسب با علایق گردشگران
چکیده: مدیر‌عامل و رئیس هیئت مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی، در دیدار با نمایندگان «جایکا» از کشور ژاپن، گفت: «با توجه به علاقه گردشگران به بازدید از بناهای تاریخی و اقامتگاه‌های سنتی ایران، وظیفه ما در توسعه زیرساخت‌های گردشگری بر این مبنا وظیفه خطیری است.» نمایندگان آژانس همکاری‌... ادامه »
17
فرودگاه منطقه آزاد ماکو افتتاح می‌شود/ بازگشت سرمایه‌گذاران خارجی از دستاوردهای برجام است
چکیده: معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد ماکو گفت: «طی ۳ سال گذشته تمامی اقدامات لازم برای ساخت فرودگاه در منطقه آزاد ماکو انجام شده و در هفته آینده این فرودگاه به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود.» نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و برجام؛اقتصاد گردشگری و مناطق آزاد و ویژه در دو پنل تخصصی و با حضور فعالان این عرصه‌ها در سالن آمفی تئاتر سازمان می... ادامه »
صفحه 1 از 13اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین