Menu

سرمایه گذاری

10
چکیده: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث‌فرهنگی، با بیان اینکه فاز اول درگاه ملی خدمات دولت هوشمند امروز سه‌شنبه 10 مرداد 96 با حضور مسئولانی ارشد کشوری در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح می‌شود، گفت: «در فاز اول دو خدمت سازمان میراث‌فرهنگی از طریق این درگاه عرضه خواهد شد... ادامه »
09
استاندار خراسان‌جنوبی با رئیس سازمان میراث‌فرهنگی دیدار کرد
چکیده: استاندار خراسان‌جنوبی که برای پیگیری مسائل این استان به تهران سفر کرده است، با معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.  سید علی‌اکبر پرویزی استاندار خراسان‌جنوبی  در دیدار با زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگ... ادامه »
08
عرضه دو خدمت سازمان میراث‌فرهنگی از طریق درگاه ملی خدمات دولت هوشمند
چکیده: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از عرضه دو خدمت این سازمان در درگاه ملی خدمات دولت هوشمند (سامانه خدمات دولت الکترونیک) خبر داد. ، سید امیر‌حسین مطلبی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با اعلام این... ادامه »
07
شیرکوند در سومین جلسه کارگروه گردشگری استان فارس خبر داد پرداخت تسهیلات با سود 14درصد به سرمایه‌گذاران هتل‌های درحال ساخت
چکیده: سومین جلسه کارگروه تخصصی میراث‌فرهنگی، استان فارس  در سالن جلسات استانداری فارس برگزار شد. سومین جلسه کارگروه تخصصی گردشگری استان فارس، معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در سالن جلسات استانداری فارس برگزار شد. به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اد... ادامه »
02
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از کمپ گردشگری نوره بازدید کرد
چکیده: زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در سفر به استان کردستان، از کمپ گردشگری روستای نوره بازدید کرد. ساختمان کمپ گردشگری روستای نوره متعلق به آیت‌الله مردوخ، از شخصیت‌های دینی و مذهبی این روستا، بوده که کتاب‌هایش هم‌اکنون در دانشگاه الازهر مصر تدر... ادامه »
01
بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه سازمان میراث‌فرهنگی در نمایشگاه الکامپ
چکیده: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بازدید کرد. محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  با حضور در محل برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از غرفه سازمان می... ادامه »
31
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی: «تبریز۲۰۱۸» آغازی برای شکوفایی و شروع مناسب گردشگری در ایران است
چکیده: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رویداد «تبریز۲۰۱۸» یک فرصت بی‌نظیر برای توسعه و معرفی صنعت گردشگری ایران به جهان است گفت: «"تبریز۲۰۱۸" آغازی برای شکوفایی و شروعی مناسب برای گردشگری در ایران است.» زهرا ساعی در مورد برگزاری رویداد "تبریز2018" و مزایای این رویداد در ایران، اظهار کر... ادامه »
31
حضور سازمان میراث‌فرهنگی در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «غرفه سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برپا شد.» پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی... ادامه »
26
قره‌سید رومیانی در برنامه «باغ ملی» شبکه دو سیما عنوان کرد شتاب ویژه در عملکرد سازمان میراث‌فرهنگی
چکیده: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، با حضور در برنامه «باغ ملی» شبکه دو صداوسیما، به سؤالات گوناگون در حوزه اقدامات این سازمان پاسخ داد.  میرهادی قره‌سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در این ب... ادامه »
24
به‌سوی اعتلای جایگاه زنان و خانواده گام برمی‌داریم
چکیده: هم‌زمان با برگزاری نشست سراسری کارشناسان امور زنان و خانواده سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در شهرکرد استان چهارمحال‌وبختیاری، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی پیامی خطاب به حاضران در این نشست منتشر کرد.  در پیام زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری... ادامه »
صفحه 1 از 19ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها