Menu

سرمایه گذاری

01
بازدید سرزده معاون گردشگری از فرودگاه مهرآباد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید سرزده از ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد تهران آزادسازی قیمت بلیت‌های پرواز را ضربه‌ای بزرگ به رونق سفر در کشور خواند. به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری محمد محب خدایی در این بازدید که با ... ادامه »
27
ادای احترام رئیس سازمان میراث‌‎فرهنگی به شهدای گمنام استان قزوین
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شهدای گمنام استان قزوین ادای احترام کرد. بعلی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  با همراهی عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین بر مزار شهدای گمنام این استان حاضر شد. مونسان با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمن... ادامه »
27
رئیس سازمان میراث فرهنگی: ۶۰۰ مجموعه بوم‌گردی در کشور آماده میزبانی از گردشگران است
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «۶۰۰ مجموعه بوم‌گردی در سراسر کشور آماده میزبانی از گردشگران است.» به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر به استان قزوین از منطقه نمونه گردشگری باراجی... ادامه »
26
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از سایت محیط‌زیست سلکه بازدید کرد
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سایت محیط‌زیست سلکه در استان گیلان بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در ادامه سفر به استان گیلان با همراهی مصطفی سالاری استاندار و سایر مسئولان استانی از سایت محیط‌زیست و پرنده‌نگری سلکه با... ادامه »
25
مونسان: بزرگ‌ترین کار این است که شفافیت را بالا ببریم
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم مشکلات، برنامه‌ها و مسائل سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را بررسی کرد. علی‌اصغر مونسان در اسفند 96 از خبرگزاری تسنیم بازدید به‌عمل آورد، مشروح گفت‌وگویی که ضمن این بازدید با او در این خبرگزاری انجام شد را در زیر می‌خوانید. جنابعالی به&... ادامه »
22
 نایب‌رئیس و سه عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا منصوب شدند
چکیده: در احکامی جداگانه ازسوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی نایب‌رئیس و سه عضو هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی منصوب شدند. علی‌‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در حکمی علی عبدالعلی‌زاده را به سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره... ادامه »
20
مونسان در جمع خبرنگاران مطرح کرد عرضه خدمات باکیفیت، نظارت بر قیمت و برنامه‌های بانشاط، تأکید رئیس‌جمهوری در نوروز 97
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که برحسب دستور رئیس‌جمهوری در نوروز 97 حداکثر کیفیت و کنترل قیمت را در عرضه خدمات به گردشگران شاهد باشیم، ضمن این که شاهد یک نوروز بانشاط باشیم.» علی‌اصغرمونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&zwnj... ادامه »
20
مونسان در جمع خبرنگاران مطرح کرد عرضه خدمات باکیفیت، نظارت بر قیمت و برنامه‌های بانشاط، تأکید رئیس‌جمهوری در نوروز 97
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که برحسب دستور رئیس‌جمهوری در نوروز 97 حداکثر کیفیت و کنترل قیمت را در عرضه خدمات به گردشگران شاهد باشیم، ضمن این که شاهد یک نوروز بانشاط باشیم.» علی‌اصغرمونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع&... ادامه »
18
امضای تفاهم‌نامه میان سازمان میراث‌فرهنگی و سازمان جهانی جهانگردی/ اعضای وابسته UNWTO به همدان می‌آیند
چکیده: یادداشت تفاهم برگزاری نشست اعضای وابسته سازمان جهانی جهانگردی در همدان  میان سازمان میراث‌فرهنگی و UNWTO به امضا رسید. این یادداشت تفاهم در سفر محمد محب‌خدایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به آلمان، به‌منظور برگزاری چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی جهانگردی به میزبانی همدان ب... ادامه »
14
بررسی موضوعات میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار مونسان با 5 نماینده مجلس
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با نمایندگان پنج حوزه انتخابیه از استان‌های مختلف کشور، موضوعات مرتبط با حوزه مأموریت‌های سه‌گانه این سازمان را بررسی کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدارهای جداگانه با این نمایندگان، ... ادامه »
صفحه 1 از 30ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها