Menu

صنایع دستی

27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به استان البرز: کاروانسرای ینگه امام هشتگرد تبدیل به مکان اقامتی می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری وارد استان البرز شد. به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  پس از سفر به استان قزوین، با استقبال استاندار و مسئولان استانی وارد استان البرز شد‌. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صن... ادامه »
26
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از مجموعه گردشگری اسطلخ‌جان
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از مجموعه گردشگری و تفریحی اسطلخ‌جان بازدید کرد.  علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در ادامه سفر به استان گیلان از مجموعه گردشگری و تفریحی اسطلخ‌جان بازدید کرد. مونسان همچنین از اقامتگاه سنتی روستای اسطلخ... ادامه »
23
نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی در برج میلاد میزبان شهروندان تهرانی است
چکیده: در نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی در برج میلاد تهران، بسته‌های بوم‌گردی، محصولات باکیفیت و ارگانیک برخی از روستاهای کشور و نیز صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در معرض نمایش و فروش قرار دارد. محمدرضا پوینده مديركل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری  با بیان این‌که این نمایشگاه تا 25 اسفند و از ساعت 10 تا 21 میزبان علا... ادامه »
21
سیره شهیدان ارزشمندترین میراث معنوی ایران اسلامی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن 22 اسفند، روز شهید و بزرگداشت شهدا، بر الگوسازی و ماندگاری سیره شهیدان به عنوان ارزشمندترین میراث معنوی ایران اسلامی تاکید کرد. در پیام علی اصغر مونسان به این مناسبت آمده است: «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ الل... ادامه »
19
در بازدید از بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی نیوشا ضیغمی: طرح «خانه ایرانی» بسیار جذاب است
چکیده: نیوشا ضیغمی بازیگر سینما، از بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی (عیدانه) دیدن کرد. این هنرمند بعد از بازدید از غرفه‌های نمایشگاه صنایع‌دستی گفت: «هنر ایرانی اصالت بسیاری دارد و باید نحوه استفاده آن را در طراحی خانه‌هایمان در نظر بگیریم زیرا این موضوع می‌تواند جذابیت بسیاری ایجاد کند اما متاسفانه مردم ما بیشتر از ... ادامه »
17
رئیس نمایشگاه صنایع‌دستی و هدایای میلان: حضور جوانان و بانوان در حوزه صنایع‌دستی ایران نکته‌ای بسیار مثبت است
چکیده: رئیس نمایشگاه صنایع‌دستی و هدایای میلان گفت: «صنایع‌دستی ایران بسیار متنوع و جالب است، تولیدکنندگان صنایع‌دستی باید طرح‌هایی را تولید کنند که با بازار و درخواست مصرف‌کنندگان هم‌خوانی داشته باشد.» آنتونیو اینتیلیتیا رئیس نمایشگاه صنایع‌دستی و هدایای میلان (آرتیجیانا) در بازدید از بیست‌ونهمین نما... ادامه »
16
زمان بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی تا ساعت 18 تمدید شد
چکیده: با هماهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی، زمان بازدید از بیست‌ونهمین نمایشگاه صنایع‌دستی تا ساعت 18 تمدید شد. بیست‌ونهمین نمایشگاه صنایع‌دستی (عیدانه) که روز  15 اسفند 96 با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گر... ادامه »
15
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه صنایع‌دستی عیدانه
چکیده:  رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بیست‌و‌نهمین نمایشگاه صنایع‌دستی (عیدانه) بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  پس از افتتاح این نمایشگاه که با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری انجام شد، از غرفه‌های نمایشگاه نیز... ادامه »
15
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی حمایت از صنایع‌دستی به قانون تبدیل شده است و باید اجرا شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی  در حاشیه بازدید از بیست‌ونهمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌های آنان پاسخ گفت. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جمع خبرنگاران گفت: «روستاها کانون‌های تولید هستند، هرچند در برخی اوقات... ادامه »
15
پورتال جامع گردشگری و اپلیکیشن نظارت بر عرضه خدمات رونمایی شد
چکیده: پورتال جامع گردشگری و اپلیکشین نظارت بر عرضه خدمات گردشگری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری و علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری رونمایی شد.  این پورتال جامع و اپلیکشن نظارت بر عرضه خدمات  در حاشیه آغازبه‌کار بیست‌و‌نهمین نمایشگاه صنایع&... ادامه »
صفحه 1 از 47ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها