Menu

میراث فرهنگی

27
 فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خبر داد/عملیات عمرانی در حریم کاخ گلستان متوقف است
چکیده: فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی گفت: ادامه عملیات عمرانی در حریم کاخ گلستان متوقف شده است و نیروهای یگان به صورت شبانه روزی در این محل مستقر هستند. سردار رحمت‌الهی با اعلام این خبر افزود: ادامه عملیات عمرانی در محدوده حریم کاخ گلستان منوط به اعلام نظر معاونت میراث فرهنگی و اداره کل امور پایگاه‌ها است، چراکه این اثر ثبت جهانی شده و... ادامه »
26
ارسال نامه به شهردار تهران براى توقف فعاليت عمرانى درحريم كاخ گلستان
چکیده: معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ارسال نامه سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شهردار تهران و توقف فعالیت‌های عمرانی در حریم کاخ گلستان خبر داد. سیدهادی قره سید رومیانی با اشاره به ثبت جهانی کاخ گلستان و ضرورت رعایت حریم این اثر تاریخی در پایتخت گفت: به‌منظور حفاظت ا... ادامه »
24
ادای احترام معاون رئیس‌جمهوری به شهدای غواص
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهدای غواص اروند ادای احترام کرد.  دکتر زهرا احمدی‌پور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان خوزستان، از طریق گشت دریایی اروند به شهدای غواص اروند ادای احترام کرد. به گفته مرتضی نعمت‌زاده معاون فرهنگی منطقه آزاد اروند او اولین مسئول غیرنظامی است که با حضور... ادامه »
23
ادای احترام معاون رئیس‌جمهوری به شهدای اهواز
چکیده: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در گلزار شهدای اهواز به شهدا ادای احترام کرد.  دکتر زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفرش به استان خوزستان، صبح پنج شنبه 23 دی با حضور در گلزار شهدای بهشت آباد به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.  دکتر خسرو نشان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرد... ادامه »
19
دکتر احمدی‌پور: باید از حیثت سازمانی خود دفاع کنیم
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بابیان اینکه سیستم اداری پویا، سیستمی است که پیشاپیش اهداف و برنامه‌ها را دسته‌بندی کند و نوآوری و خلاقیت داشته باشد گفت: سیستم پشت‌میزنشینی یک آفت است.  دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ... ادامه »
19
 جشن نوروز، باطل‌السحر رفتارهای شیطنت‌آمیز در برابر تمامیت ارضی است
چکیده: نشست هم‌اندیشی دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با معاونان و مدیران کل ستادی این سازمان در حالی برگزار شد که موضوع برگزاری نوروز متفاوت ۹۶ در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.  در این نشست که صبح یکشنبه 19 دی در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد،... ادامه »
18
معاون میراث فرهنگی: عزم ایران برای ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی جدی است
چکیده: نشست تخصصی تدوین راهبردهای ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی با حضور مسئولان سازمان میراث فرهنگی، سازمان محیط‌زیست و سازمان جنگل‌ها و مراتع باهدف تکمیل پرونده طبیعی جنگل‌های هیرکانی در سازمان محیط‌زیست برگزار شد. این نشست تخصصی با حضور محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، معاون سازمان محیط‌زیست، قائم‌مقام سازمان جنگل... ادامه »
14
 پیام رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به مناسبت انتخاب مشهد به عنوان پايتخت فرهنگى جهان اسلام ٢٠١٧
چکیده: پيام معاون رئیس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى به مناسبت انتخاب شهر مشهد به عنوان پايتخت فرهنگى جهان اسلام در سال ٢٠١٧ منتشر شد. این پیام به شرح زیر است: با آغاز سال 2017 میلادی، بارگاه امام رضا(ع) و شهر مشهد مرکز معنوی تمدن بزرگ اسلامی خواهد بود. مشهد مقدس که همزمان سرچشمه معنوی حوزه تمدن ایرانی و تکیه‌گاهی برای... ادامه »
12
 بازدید دکتر احمدی پور از موزه ملی قرآن کریم
چکیده: دکتر زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یکشنبه 12 دی‌ماه از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد.   در این بازدید حجت‌الاسلام فخرالدین صابری، رئیس موزه ملی قرآن کریم، محمدرضا کارگر، مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی – تاریخی و جمعی از کارشناسان حضور داشتند و مسائل... ادامه »
12
 مدیرکل امور موزه‌ها:فقط یک رای تا بازگشت الواح هخامنشی به ایران باقی مانده است
چکیده: فرآیند بازگرداندن الواح هخامنشی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، روندی که برای بازگشت این اشیاء طی شده غیرقابل بازگشت است و فقط یک رای دیگر تا ورود این اشیاء تاریخی فاصله داریم. محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول تاریخی با اعلام این خبر گفت: فرآیندی که برای بازگرداندن الواح هخامنشی طی شده است غیرقابل بازگشت است و فقط یک را... ادامه »
صفحه 1 از 33اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین