Menu

گردشگری

04
چکیده: در پی مصوبه مورخ 16 خرداد 96 شورای‌عالی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مبنی بر تشکیل دبیرخانه دائمی توسعه گردشگری راه ابریشم با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط، به‌زودی، ساختار، شرح وظایف و اهداف این دبیرخانه تهیه و برای تصویب به دولت ارائه می‌شود.  نشست کارگروه تخصصی راه ابریشم  به&zw... ادامه »
02
 با حضور احمدی‌پور صورت گرفت تقدیر از پیشکسوتان آژانس‌های هواپیمایی
چکیده: در مراسمی که شامگاه امروز 1 تیر 96، به‌همت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهان‌گردی ایران در هتل هما برگزار شد از پیشکسوتان آژانس های هواپیمایی تقدیر به‌عمل آمد.     این مراسم با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،... ادامه »
01
احمدی‌پور: طرح ضربتی تولید و اشتغال باید با سرعت بیشتری اجرا شود
چکیده: احمدی‌پور، با اشاره به اهمیت اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، تأکید کرد: «این طرح باید با سرعت و شتاب بیشتری به‌اجرا درآید.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه بررسی روند پیشرفت طرح ضربتی تولید و اشتغال  ــ که با حضور تعدادی از معاونان و... ادامه »
31
تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی تصویب شد
چکیده: معاون گردشگری کشور «تصویب تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی با رویکرد نقش حداکثری بخش‌خصوصی» را اقدامی به‌منظور اجرایی کردن قانون برنامه ششم توسعه برای سامان‌دهی سواحل شمالی و جنوبی کشور عنوان کرد.  مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری کشور، در نشست تخصصی گردشگری دریایی که با حضور جمع کثیری از ... ادامه »
31
پیش‌نویس آیین‌نامه مشارکت شوراهای شهر و روستا در حفاظت از میراث‌فرهنگی تهیه می‌شود
چکیده: تهیه پیش‌نویس آیین‌نامه مشارکت شوراهای اسلامی شهر و روستا در حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در جلسه کمیته داخلی حفاظت از میراث‌فرهنگی موردتأکید و توافق قرار گرفت.  جلسه کمیته داخلی حفاظت از میراث‌فرهنگی  با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگر... ادامه »
31
در دیدار احمدی‌پور با سفیر ویتنام در تهران تأکید شد توسعه روابط ایران و ویتنام در حوزه گردشگری کشاورزی و دریایی
چکیده: در دیدار معاون رئیس‌جمهوری با سفیر ویتنام در تهران، افزایش تعامل و روابط دو کشور در بخش گردشگری، به‌ویژه گردشگری کشاورزی و دریایی، مورد تأکید و توافق قرار گرفت. زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در شانزدهمین نشست بین‌المللی خود، در دیدار با نگوین هونگ تک، سفی... ادامه »
29
تشکیل مجمع خیرین برای ساخت «سرویس بهداشتی» در کشور
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تشکیل خیرین ساخت سرویس بهداشتی در کشور خبر داد. ، یکی از معضلات مهم گردشگری در کشور مبحث نابسامانی سرویس‌های بهداشتی است که غالب مردم نیز در طول سفرهای خود از کثیفی و حتی نبود سرویس بهداشتی در جاده‌ها خاطرات تلخی دارند، و حال این معضل زمانی تلخ‌تر... ادامه »
29
هدف‌گذاری برای ورود 6میلیون گردشگر خارجی و 120میلیون گردشگر داخلی تا پایان سال 96
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در دولت تدبیر و امید شاهد برنامه‌ریزی‌های تاثیرگذار در حوزه گردشگری هستیم و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و اقدامات صورت‌گرفته نشان می‌دهد گردشگری در دولت تدبیر و امید مورد توجه ویژه قرار گرفته است.»  مرتضی رحمانی‌موحد معا... ادامه »
28
طرح سامان‌دهی خدمات‌سفر ویژه تابستان 96 تصویب شد
چکیده: در بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این ستاد برگزار شد، طرح سامان‌دهی خدمات سفر ویژه تابستان 96 به تصویب رسید. بیست‌و‌پنجمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر،د با حضور مرتضی رحمانی‌موحد رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری، مرتضی حاجی رئیس کانون ج... ادامه »
27
معاون رئیس‌جمهوری خبر داد کروزها برمی‌گردند/ خارجی‌هایی که دور از انتظار به ایران سفر کردند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از سفر غیرقابل انتظار اتباع یکی از کشورهای دنیا به ایران خبر داد و گفت: «مردم را برای سفر زمستانه به سواحل خلیج فارس تشویق می‌کنیم.»  زهرا احمدی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی با محوریت خلیج فارس اظهار ... ادامه »
صفحه 1 از 64اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین