Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

03
بازدید رئیس سازمان میراث‌فرهنگی از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری درحال ساخت سمنان
چکیده: زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی درحال ساخت سمنان بازدید کرد. این نمایشگاه دائمی و مرکز آفرینش‌های هنری صنایع‌دستی که ازجمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی است، تاکنون 28‌درصد پیشرفت فیزیکی داشته و اعتبار آن از اعتبارات ملی و استا... ادامه »
03
معاون رئيس‌جمهوری از بافت تاريخی سمنان بازديد كرد
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از بافت تاریخی استان سمنان بازدید کرد. زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه‌شنبه ٣ اسفند، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان سمنان از بافت تاریخی استان سمنان، مسجد جامع استان و ... ادامه »
03
نظارت بر کیفیت و قیمت محصولات و خدمات در نوروز 96/ سمنان از معبر به مقصد گردشگری تبدیل می‎شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «در ایام نوروز 96 بر کیفیت و قیمت محصولات و خدماتی که در این ایام ارائه می‌شود نظارت خواهد شد.» زهرا احمدی‌پور امروز سه‌شنبه سوم اسفند در حاشیه بازدید از بافت تاریخی استان سمنان در گفت‌وگو با صداوسیمای این استان گفت: «با تو... ادامه »
03
مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر 24 اسفند برگزار می‌شود/ دیرین‌دیرین جاذبه‌های گردشگری را معرفی می‌کند
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت آمادگی هر چه بیشتر برای ارائه خدمات مناسب در تعطیلات نوروز 96 گفت: «مانور ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، روز سه‌شنبه 24 اسفند، در تهران برگزار می‌شود.» مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و ... ادامه »
02
کارگاه آموزشی آمارهای اقماری گردشگری آغاز به کار کرد
چکیده: کارگاه آموزشی آمارهای اقماری گردشگری (TSA) با حضور معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و با تدریس آمارشناس اتریشی از امروز، دوشنبه 2 اسفند، به‌مدت دو روز، آغاز به کار کرد. مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری با حضور در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی آمارهای گردشگری (TSA) ضمن خوشامدگویی به متخصصان حوزه آمار و گردش... ادامه »
02
تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه می‌رسد
چکیده: معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی در استان‌های مختلف گفت: «براساس برنامه‌ریزی‌ها، با توجه به نقش و اهمیت این بازارچه‌ها، تعداد بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی تا پایان دولت یازدهم به 50 بازارچه افزایش می‌یابد.»... ادامه »
02
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمايشگاه گروهی آثار معرق چوب
چکیده: نمایشگاه گروهی از آثار منتخب استاد مهران امیر اینانلو و شاگردان، از 30 بهمن تا 4 اسفند، در ساختمان شماره یک سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ساعت 9 صبح تا 16 عصر درحال برگزاری است. مهران امیر اینانلو هنرمند پیشکسوت معرق چوب، امروز دوشنبه 2 اسفند، در معرفی این رشته از صنایع‌دستی گفت: «در بین شاخه‌های متعدد هنر... ادامه »
02
بزرگ‌ترین بنای تاریخی طابران توس در انتظار بودجه عمرانی
چکیده: بنای مشهور به «هارونیه» بزرگ‌ترین بنای تاریخی طابران توس است که هم‌اکنون با رایزنی‌های صورت‌گرفته در انتظار تحقق بودجه عمرانی برای مرمت است. احسان زهره‌وندی مدیر پایگاه میراث‌فرهنگی توس، امروز دوشنبه 2 اسفند، با اعلام این خبر گفت: «بنای ”هارونیه“ متعلق به اوایل قرن 8 قمری مصادف با قرن 14 ... ادامه »
02
نوروز متفاوت با ارائه خدمات متفاوت و رعایت حقوق شهروندی محقق می‌شود
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «نوروز 96 باید نوروزی متفاوت با ارائه خدماتی متفاوت و توأم با رعایت حقوق شهروندی باشد، و نظارت بر اجرای فعالیت‌ها و ارائه خدمات در استان‌ها و ایجاد هماهنگی در این امور ما را در این هدف به‌موفقیت می‌رسانند.» زهرا احمدی‌پور مع... ادامه »
02
کشف آثار فرهنگی‌تاریخی 5هزارساله در چابهار
چکیده: سرپرست گمانه‌زنی برای لایه‌نگاری و پیشنهاد حریم در محوطه دمب‌کوه شهرستان چابهار از کشف آثار فرهنگی متعلق به هزاره سوم قبل‌ازمیلاد در سطح و در گمانه‌زنی خبر داد. مرتضی حصاری امروز 2 اسفند با اشاره به ثبت‌ملی محوطه دمب‌کوه در سال 1381 گفت: «در بررسی سطحی اولیه مشخص شد که محدوده واقعی محوطه بسیار گسترده‌... ادامه »
صفحه 1 از 150اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین