Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

04
مرتفع شدن مشکلات بیمه هنرمندان صنایع‌دستی با راه‌اندازی سامانه خوداظهاری
چکیده: در جلسه معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشکلات هنرمندان صنایع‌دستی درخصوص بیمه بررسی شد و درنهایت اعلام شد که با راه‌اندازی سامانه خوداظهاری مشکلات بیمه مرتفع می‌شود. جلسه بررسی دیدگاه‌های مشترک معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کش... ادامه »
04
چکیده: در پی مصوبه مورخ 16 خرداد 96 شورای‌عالی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مبنی بر تشکیل دبیرخانه دائمی توسعه گردشگری راه ابریشم با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط، به‌زودی، ساختار، شرح وظایف و اهداف این دبیرخانه تهیه و برای تصویب به دولت ارائه می‌شود.  نشست کارگروه تخصصی راه ابریشم  به&zw... ادامه »
03
سامانه نظارت و پایش آنلاین آثار و بناهای ثبت‌ملی راه‌اندازی می‌شود
چکیده: نخستین جلسه راه‌اندازی سامانه نظارت و پایش آنلاین، با هدف حفاظت از آثار و بناهای ثبت‌ملی و پیشگیری از تخریب آن‌ها  ــ که به‌زودی با حمایت معاونت میراث‌فرهنگی کشور در مرکز آموزش عالی راه‌اندازی می‌شود ــ در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد. محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان م... ادامه »
03
نخستین نشست کارگروه میراث‌فرهنگی برای سند راهبردی گردشگری برگزار شد
چکیده: نخستین نشست کارگروه میراث‌فرهنگی با هدف ارائه پیشنهاد برای تدوین سیاست‌های کلی نظام در حوزه گردشگری با حضور صاحب‌نظران میراث‌فرهنگی در دفتر معاونت میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد.  پیش‌نویس سیاست‌های سند جامع گردشگری قرار است در ماه‌های آتی در صحن مجمع تشخیص مصلحت‌نظام به تصویب... ادامه »
02
 با حضور احمدی‌پور صورت گرفت تقدیر از پیشکسوتان آژانس‌های هواپیمایی
چکیده: در مراسمی که شامگاه امروز 1 تیر 96، به‌همت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهان‌گردی ایران در هتل هما برگزار شد از پیشکسوتان آژانس های هواپیمایی تقدیر به‌عمل آمد.     این مراسم با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،... ادامه »
02
معاون رئیس‌جمهوری در راهپیمایی روز قدس: قدس یک تفکر است/ ملت ایران از یک میراث بشری دفاع می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری گفت: «قدس یک مکان نیست بلکه یک تفکر است که حاصل تجربه زیست بشر در کره زمین و تجربه پیامبرانی است که در سرزمین قدس آمده‌اند و انسان‌ها را به زندگی و آینده‌ای بهتر فراخوانده‌اند.» زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هم‌... ادامه »
01
دعوت سازمان میراث‌فرهنگی برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس
چکیده: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن دعوت از مردم روزه‌دار، مؤمن و انقلابی ایران اسلامی برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی روز قدس، بر پاسداشت این روز به‌مثابه میراث گرانسنگ حضرت امام خمینی(ره) در مبارزه با ظلم و جور تأکید کرد. مشروح این اطلاعیه به‌قرار زیر است: «بنیان‌گذار... ادامه »
01
احمدی‌پور: طرح ضربتی تولید و اشتغال باید با سرعت بیشتری اجرا شود
چکیده: احمدی‌پور، با اشاره به اهمیت اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال، تأکید کرد: «این طرح باید با سرعت و شتاب بیشتری به‌اجرا درآید.»  زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در جلسه بررسی روند پیشرفت طرح ضربتی تولید و اشتغال  ــ که با حضور تعدادی از معاونان و... ادامه »
31
سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست
چکیده: رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «سازمان میراث‌فرهنگی به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست.»  پوریا سوری رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 31 خرداد 96، با... ادامه »
31
تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی تصویب شد
چکیده: معاون گردشگری کشور «تصویب تشکیل کارگروه تدوین دستورالعمل اجرایی گردشگری دریایی با رویکرد نقش حداکثری بخش‌خصوصی» را اقدامی به‌منظور اجرایی کردن قانون برنامه ششم توسعه برای سامان‌دهی سواحل شمالی و جنوبی کشور عنوان کرد.  مرتضی رحمانی‌موحد، معاون گردشگری کشور، در نشست تخصصی گردشگری دریایی که با حضور جمع کثیری از ... ادامه »
صفحه 1 از 194اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین