Menu

(آرشیو نویسنده روابط عمومی)

01
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به مشهد سفر می‌کند
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  به استان خراسان رضوی سفر می‌کند. به‌گزارش میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری   با استقبال مسئولان استانی وارد استان خراسان رضوی می‌شود. جشن‌ه... ادامه »
01
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از اماکن تاریخی شیراز
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از برخی اماکن تاریخی شیراز بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با همراهی مصیب امیری مدیر‌کل میراث‌فرهنگی استان فارس و هیات همراه از خانه تاریخی نصیرالملک، ارگ کریم‌خان زند و مسجد تاریخی وکیل... ادامه »
01
بازدید سرزده معاون گردشگری از فرودگاه مهرآباد
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی در بازدید سرزده از ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد تهران آزادسازی قیمت بلیت‌های پرواز را ضربه‌ای بزرگ به رونق سفر در کشور خواند. به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری محمد محب خدایی در این بازدید که با ... ادامه »
29
مونسان: نوروز ایرانی با پیام مهر و دوستی خود تاریخ و جغرافیا را درنوردید/ نوروز محمل متعالی‌ترین مفاهیم انسانی و اخلاقی است
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی فرارسیدن سال نو را به هم‌وطنان و ایرانیان مقیم در کشورهای دیگر تبریک گفت. به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، متن پیام علی اصغر مونسان به شرح زیر است: «یا مقلب... ادامه »
29
حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در ویژه‌برنامه تحویل سال در حرم مطهر شاهچراغ (ع)
چکیده: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به شیراز سفر کرده است،  در ویژه برنامه تحویل سال 1397 حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی حضور یافت. به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردش... ادامه »
28
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‎‌دستی و گردشگری به استان فارس سفر می‌کند
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دوشنبه 28 اسفند به استان فارس سفر می‌کند. به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر دوروزه خود به استان فارس، امروز و فردا آمادگی این استان برای میزبانی از مسافران نوروزی را از ن... ادامه »
28
نخستین جشنواره فیلم، عکس و سفرنامه نوروزی برگزار می‌شود
چکیده: نخستین جشنواره فیلم، عکس و سفرنامه‌نویسی ویژه نوروز 1397 با برگزاری مسابقه رقابتی در بخش‌های مختلف برای به اشتراک گذاشتن تجربیات سفرهای نوروزی برگزار می‌شود.   این جشنواره ملی  29 اسفند 1396 تا 30 فروردین 1397 با محوریت نوروز، نمادها و آیین‌ها برگزار می‌شود.  اداره امورفرهنگی مرکز روابط‌عمومی ... ادامه »
27
مونسان در حاشیه بازدید از کاخ مروارید: استان البرز باید به مقصد گردشگری تبدیل شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «استان البرز جاذبه‌های بسیار متنوعی دارد و باید به مقصد گردشگران تبدیل شود‌.» به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  با همراهی محمدعلی نجفی استاندار البرز... ادامه »
27
ادای احترام رئیس سازمان میراث‌‎فرهنگی به شهدای گمنام استان قزوین
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به شهدای گمنام استان قزوین ادای احترام کرد. بعلی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری،  با همراهی عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین بر مزار شهدای گمنام این استان حاضر شد. مونسان با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمن... ادامه »
27
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در سفر به استان البرز: کاروانسرای ینگه امام هشتگرد تبدیل به مکان اقامتی می‌شود
چکیده: رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری وارد استان البرز شد. به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  پس از سفر به استان قزوین، با استقبال استاندار و مسئولان استانی وارد استان البرز شد‌. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صن... ادامه »
صفحه 1 از 282ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها